Про нас

Конструкторсько-виробниче підприємство «СИНЕРГІЯ» – колектив однодумців, які прагнуть зробити сучасні технології спільним надбанням людства, заради безпечнішого і щасливішого життя.

КВП «Синергія» було засновано в червні 2020 Олександром КУЗЬМОЮ і Русланом ДЖАЛІЛОВИМ, які мали позитивний досвід в реалізації проектів і створенні нових зразків продукції як для силових структур і відомств України так і для іноземних замовників. Олександром КУЗЬМОЮ були успішно створені концептуально і реалізовані технічно такі проекти, як військові бронеавтомобілі “Варта” і “Новатор”. У 2017 Русланом ДЖАЛІЛОВИМ була створена «Асоціація виробників озброєння і військової техніки України», покликана об’єднати зусилля приватних виробників оборонно-промислового комплексу для збільшення потенціалу Збройних Сил України та взаємодії в цьому напрямку з Міністерством оборони України і пов’язаними з ним держструктурами.

Саме грунтуючись на ідеї об’єднання зусиль і потенціалу всіх приватних, а також державних підприємств України з метою реалізації оборонних програм, зміцнення військової могутності та економічного потенціалу України, шляхом залучення іноземних замовників і зміцнення позицій України на зовнішніх ринках, і була організована компанія «Синергія».

Наша команда впевнена, що Україна має всі необхідні ресурси для розробки інноваційних технологій і виробів, які дозволять Україні вже найближчим часом стати одним з ключових гравців на світовому ринку.

ДЖАЛІЛОВ Руслан Володимирович
Генеральний директор, співзасновник КВП “СИНЕРГІЯ”

КУЗЬМА Олександр Олександрович
Технічний директор, співзасновник КВП “СИНЕРГІЯ”