Олег Уруський: Мінстратегпром налаштований на плідну співпрацю з приватними підприємствами обороно-промислової галузі

30 квітня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський підписав Меморандум про співпрацю з Асоціацією виробників озброєння та військової техніки України.

Про це повідомляє пресслужба Мінстратегпрому.

“Днями був підписаний Меморандум про співпрацю з ГС “Ліга оборонних підприємств України”, а сьогодні з не менш потужним об’єднанням – Асоціацією виробників озброєння та військової техніки України”, – зазначив Олег Уруський.

Посадовець наголосив, що Мінстратегпром налаштований на плідну та конструктивну співпрацю з приватними підприємствами обороно-промислової галузі України.

“Рухаємося далі в процесі створення в країні ефективної комунікації та плідної співпраці держави з українськими виробниками озброєння та військової техніки”, – підсумував Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський.

Асоціація виробників озброєння та військової техніки України налічує більше сотні ключових гравців у сегментах виробництва озброєнь, військової та спеціальної техніки, спорядження та засобів захисту.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський ознайомився з продукцією підприємств Асоціації виробників озброєння та військової техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.